obchod se připravuje, děkujeme za pochopení

Sušák na výstroj Rocket Sport Dryer 2019

Kód: 47
ZdarmaZdarma
rocket sport sušák
4 999 Kč
Skladem

Rocket Sport Dryer je speciální sušák, navržený pro rychlé a účinné vysušení přebytečné vlhkosti a potu ze sportovního vybavení. Kombinace tepla a jeho rozhánění uvnitř pytle, zrychluje vysoušecí proces o desítky minut. Během 60 minut dosáhnete plného vysušení výstroje i extrémně mokrého oblečení. Proces sušení výrazně snižuje nepříjemné zápachy a zabraňuje tvorbě škodlivých bakterií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduchý systém pro zavěšení hokejové výstroje kombinuje hliníkové nosné tyče a S-háky. Na tuto konstrukci snadno rozmístíte svoji hokejovou výstroj a celý obsah překryjete speciálním pytlem. Ohřívač vzduchu vyhřívá na teplotu 70 stupňů a ventilátor jej cirkuluje uvnitř pytle. Díky rychlému schnutí minimalizujete dobu kontaktu potu s klouby a švy na výstroji, čímž se prodlužuje jejich životnost.

Rocket Sport Dryer je jedinečný. Jako jediná sportovní sušička na trhu, která kombinuje teplo a ventilaci. Díky tomu si již získala řadu příznivců mezi sportovci, vojáky, nebo maskoty v NHL, NBA, NFL a dalších.

Teplota: Teplota uvnitř vzduchového vaku se pohybuje mezi 60-70 stupni Celsia.

 

Průměrná doba schnutí: 45-60 minut u dětské výstroje, 60-75 minut pro seniorskou výstroj a 75-90 minut pro brankářskou výstroj

Kapacita: Maximální hmotnost výstroje 13,5 kilogramů.

Automatické vypnutí: Po 180 minutách

Certifikace: ETL, cETL

 

Hmotnost balení 5,5 kilogramů

 

Rozměry : 30 x 60" palců

UPOZORNĚNÍ: Nenechávejte výstroj, oblečení či jiné části blízko motoru a topného tělesa, mohou se teplem poškodit!

Manuál: sušák dry rack